אוהלים יורט אוהלים מונגולים טיפים אוהלי מתיחה

הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  ברחל בתכם הקטנה...שליחת דוא"ל לכותב ההודעהצור פורת 11:35 14/05/13
גילוי נאות: אני אדריכל.
כמה מילים על "בניה". כל בניה חייבת בהיתר בניה. החל מפרגולה, מחסן נייד, מערכת פוטווולטאית, סגירת או פתיחת חלון/דלת בקיר חיצוני, כל סוג של קרוי, קל ונייד כככול שיהיה, ובודאי ובודאי מבנה קבוע שמשמש לשהיה של אנשים, שמחובר לתשתיות, (חשמל/מים/ביוב) והעיקר, מבנה שמוצב על קרקע, כמו גם מבנה שיוקם ע"ג מבנה קיים. הדרך הנכונה, היחידה והבטוחה להתחלת כל רעיון, חלום ויוזמה ליצירת כל אחד מהדברים שהוזכרו לעיל היא: פגישת ברור עקרוני בועדה המקומית לתכנון ולבניה שבתחומה תהיה "הבניה".
בועדה יש ימים ושעות קבלת קהל, אין צורך לתאם מראש, יושבים שם אנשים שזה תפקידם, לכוון להנחות וליעץ, קוראים להם "בודקות/בודקי תכניות", אין צורך במעורבות של בעל מקצוע בשלב הזה, וכדאי לבוא עם כמה שיותר נתונים הקשורים לנושא שאותו מבקשים לברר.
וספציפית לגבי היורט וחב' סידהארתא : אכן, המוצר הוא יפהפה, אטרקטיבי, סקסי, שובה לב ואף "ירוק". בבואכם להציע מימוש ומכירה של המוצר, עליכם לקחת את כל האחריות לחוקיות
ותקינות המוצר, התאמה לחוק התכנון והבניה, לתקנים השונים, לתכנית בנין עיר החלה על האתר, לאפשרות של קבלת אישור וחתימות של הראשות המקומית. אני לא אומר שהטיפול והעלויות הקשורות בכל ההתניות הנ"ל צריכות שתפולנה עליכם. כל שבאחריותכם - לידע (בכתובים) את הלקוח על כל המשמעויות שהוזכרו לעיל ואני אף ממליץ, לטובתכם, לקיים את העיסקה וההתקשרות עם הלקוחות רק לאחר שכל נושא החוקיות של הבניה הוסדר.
אשמח לתרום את חלקי ולעזור בכל דבר וענין לטובת בשורת היורט ולכל מי שהולך בכיוון.
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   יישר כח.. 21:52 18/07/13
זה רק יעשה להם ולכולם טוב לקארמה